O nás

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean fermentum risus id tortor. Aliquam erat volutpat. Integer tempor. Pellentesque ipsum.

O nás

Jsme BK instal

0 +
Vlastních instalací FVE
0 +
Instalací FVE subdodávkou
0 +
Tepelných čerpadel
0 +
servisů měsíčně

Jsme společnosti s bohatou topenářskou historií a tradicí, kterou jsme zdědili po předchozích generacích, ale věříme, že tradiční základy musí být propojeny s moderním přístupem a neustálým rozvojem. S naším závazkem k růstu a touze po inovacích jsme se rozšířili do dalších oblastí, abychom dokázali klientům nabídnout řešení k maximálně efektivnímu řízení jejich domácnosti. Zkrátka nám nejde o pouhou instalaci, ale o nalezení optimálního řešení pro každého klienta, které mu umožní ušetřit, porozumět procesu a dosáhnout maximální soběstačnosti.

Nejsme jen odborníky v oblasti topenářství, specializujeme se na fotovoltaiku, poskytujeme okamžitý servis napříč celou ČR a pomáháme s právními záležitostmi včetně dotací. Naše úsilí spočívá ve vytvoření profesionálního prostředí pro naše klienty.

Bezpečnost je pro nás nejvyšší prioritou. Tento systém je nejen špičkou na poli bezpečnosti, ale také znamená naprostou jistotu. Věříme, že bezpečnost není jen povinností, ale také závazkem. A právě proto jsme se rozhodli věnovat maximální pozornost tomuto aspektu. Vaše bezpečí je pro nás prioritou číslo jedna, a jsme hrdí, že můžeme přispět k bezpečí vašeho domova pomocí naší protipožární ochrany.

Uvědomujeme si, že...

Uvědomujeme si, že svět se neustále vyvíjí a význam obnovitelných zdrojů energie, zejména fotovoltaických elektráren, roste rychleji než kdy jindy. V naší snaze podporovat udržitelnou energetiku a přispět k ochraně životního prostředí si však také uvědomujeme potenciální rizika, která mohou s tímto růstem souviset. Jedním z těchto rizik je nebezpečí požárů spojených s fotovoltaickými systémy. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli představit vám inovativní systém, který vám zajistí nejen energetickou nezávislost, ale také bezpečnost. Přesvědčte se sami, jak naše řešení může poskytnout klid a jistotu, že váš domov zůstane v bezpečí.

Nezávazná objednávka ASPP

Chraňte se před vznikem požáru vaší fotovoltaiky

Vaše data jsou v bezpečí. Správcem osobních údajů je BK Instal.